Negredo’nun abisi Huelva’nın başında

Spread the love

İspanya’nın 1 euroya satılan 128 takvim ekibi Recreativo Huelva’da teknik direktörlüğe, Beşiktaşlı Alvaro Negredo’nun abisi Cesar Negredo getirildi.

Beşiktaş’ın İspanyol forveti Alvaro Negredo’nun abisi Cesar Negredo teknik direktör oldu. Kardeşi siyah-beyazlı forma aşağı gollerini sıralamaya başlayan Cesar, ülkesinin köklü kulüplerinden Recreativo Huelva’nın başına geçti.

128 yıllık bir kulüp olan mavi-beyazlılarda Angel Lopez ile yolların ayrılmasının peşinde, Beşiktaşlı futbolcunun abisiyle anlaşıldı. Endülüs ekibi son dönemde finansal sıkıntılarla gündeme gelirken, en son 1 euroluk sembolik layık karşılığında satılarak el değiştirmişti.

Yazın ikinci, hemen 1. teknik adam

Alvaro Negredo gibi eski bir futbolcu olan Cesar Negredo, kardeşi dek aydınlık bir kariyere sahip olamadı. Real Madrid, Manchester City, Valencia gibi ekiplerin formasını giyen Alvaro’ya tarafından daha daha alçak kademelerde futbol oynadı. Recreativo’ya sezon başında ikinci antrenör olarak katılan Cesar Negredo, Lopez’in ayrılmasının peşinde 1. teknik adam oldu. İspanya 3. Liginde kümede kalma mücadelesi veren Huelva, düşme hattının üç sıra üzerinde 13. sırada bulunuyor. (Skorer)

Tarih: 09.03.2018 15:04 sizlere www.stadimiz.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir